Социолог: Имаме кабинет "Борисов 3.5"


Дата: 01/04, 18:06

Редактор: Недко Петров

Стопкадри бТВ

Социолог определи настоящия кабинет като кабинет „Борисов 3.5“ плюс големия нов съюзник в лицето на Делян Пеевски. Добромир Живков обаче смята, че все пак ще имаме немалко публични скандали, свързани със съмнения за корупционни практики.

Второто, което обаче трябва да се случи, е защо това Народно събрание не отива към следващи предсрочни избори и защо го защитава господин Пеевски. Явно е свързано с ръководителите на регулаторите, за които виждаме как сценарият се разгръща и без много шум нещата се случват, каза Живков.

В този смисъл господин Пеевски много правилно преценява нещата за себе си, защото, ако има предсрочни избори след решението на Конституционния съд, аз дори очаквам да има повишена избирателна активност. Причината е, че се легитимира от най-високата позиция в държавата, че има огромен проблем с изборите, продължи той.

По този начин всички участващи в тази управленска коалиция в сегашния момент ще задържат картите си, тъй като ще чакат актуално следващо развитие на събитията с евентуално друга социална активност, допълни Живков.

Така ще се търси възможност за преразпределение отново, което господин Пеевски между другото търси и очаква, защото той вярва според мен и го декларира нееднократно, че на следващите избори ще повиши резултата си, заяви още по бТВ Добромир Живков.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кметът на наводненото село: За 40 минути водата качи с близо 2 метра нивото на дерето
Дата: 26/12, 11:52

Заплата до 3100 лв. за работа в магазин в Самоков – ето кой търси хора!
Дата: 26/12, 11:50

Самотна майка посрещна Коледа в нов дом
Дата: 26/12, 11:28

Десет бебета проплакаха в празничните дни
Дата: 26/12, 11:23

Проф. Христова: Грипът напредва, ще има много повече болни
Дата: 26/12, 11:18

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия