кадър: БНТ
Световното първенство в Катар до момента се очертава като много коректно.
В 56-те мача до момента феърплейт определено се спазва или поне това показва броят на вдигнатите картони.
Само двама играчи са изгонени. Вратарят на Уелс Уейн Хенеси получи директен червен картон срещу Иран, а след това азиатците победиха с 2:0.
Камерунецът Винсент Абубакар получи втори жълт картон, след като съблече фланелката си при радостта от победния гол за 1:0 над Бразилия.
На мондиала в Русия преди 4 г. бяха изгонен общо 4-ма футболисти, предава Спортал.
До момента в Катар се показват по 3,23 жълти картона на мач. Това е вторият най-нисък показател след този за световното в Бразилия през 2014 г. - 2,83.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
По нареждане на Тръмп: Започнаха съкращения в американското разузнаване
Дата: 23/06, 11:07
КЗП налага глоби: Пуснали са на пазара фалшиво масло „Deutsche Markenbutter“
Дата: 23/06, 11:06
Tрима загинали след серия разрушителни торнада в САЩ
Дата: 23/06, 11:02
Починала е младата майка, открита в неадекватно състояние на Околчица
Дата: 23/06, 10:57
Алжирец опитва да хване окото на Илиан Илиев
Дата: 23/06, 10:57