Момиче прогони с нож нагъл тип на спирка във Варна, полицията не успя да го хване


09/12/2022, 15:09

снимка Булфото

Момиче прогони с нож неадекватен мъж, който тормозил хората на една от варненските спирки като ги обиждал и им досаждал. За случая сподели самото момиче, което било принудено да се защити от натрапника, докато дойде патрулката. Самата тя сигнализирала на тел. 112 за проблема, пише thesite24.net.

От пресцентъра на полицията потвърдиха, че има подаден сигнал за “човек, който закача хората на автобусна спирка”, но при отзоваване на униформените на мястото, нарушителят не е бил открит.

Ето и това, което разказа дръзката ученичка за медията ни:

“Преди два дни отивам аз към спирката срещу Община Варна и там някакъв човек, който е пиян, се прави на интересен, вика и псува хората, усилил си музиката, притеснява чакащите. Направих му забележка, за да защитя хората, а той тръгна рязко към мен и започна да ме бута. Тогава аз му изкарах нож, който нося за самообрана, понеже се налага понякога да се прибирам късно вечер, а в града е пълно с откачалки, дрогирани, пияни и агресивни хора.

После въпросният психо тръгна да се разхожда по пътя и щяха да го блъснат колите. И аз извиках полицията, но полицията не дойде в рамките на 10 минути, докато бях на мястото. През това време дойде автобусът. Пияндето се качи и там, обаче срещна яростна съпротива от моя страна, от хората, от шофьора и беше изритан от там. Какво е станало след това и къде е отишъл, нямам идея, но ситуацията беше много неприятна”, сподели момичето.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Икономист: Потиснатите цени се връщат с още по-рязък скок
Дата: 11/05, 11:14

Бербатов с отчет за работата си като съветник на служебния премиер
Дата: 11/05, 11:12

Йотова: Веднага трябва да бъдат взети мерки срещу космическите цени на плодове и зеленчуци
Дата: 11/05, 11:051 Коментар

Трайчо Трайков за енергийния сектор: Оставихме неща, които не налагат да се действа "на пожар"
Дата: 11/05, 10:54

Спипаха 63-годишен криминално проявен при опит да задигне бижута от варненски мол
Дата: 11/05, 10:49

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия