Кадър: Петел, архив
Сигнал за пожар е подаден днес в 13,40 ч. Огънят е възникнал в Комплекс ученически общежития „Родопи“ в Кърджали, посочват от Регионалния пресцентър на МВР и допълват, че няма пострадали, пише Novini.bg.
По време на инцидента в общежитието е имало 9 ученици и трима души персонал, като своевременно те са били изведени, обясни за БТА директорът на комплекса Маноил Димитров.
По думите му пожарът е тръгнал от електрическо одеяло в стая на четвъртия етаж на сградата. Няма нанесени сериозни поражения. Към момента се организира разчистване на пострадалата стая.
По данни на полицията седем огнеборци от службата в Кърджали с три противопожарни автомобила са загасили пожара.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 04:30
Хороскоп за неделя: Овен - успех; Близнаци - споделяне; Лъв - социални контакти; Скорпион - планиране; Риби - интуиция
Дата: 10/05, 04:30
На днешната дата в историята
Дата: 10/05, 04:00
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 03:00
Рожден ден празнува Силвестър Силвестров
Дата: 10/05, 03:00