Редактор: Юлия Георгиева
кадър Нова тв
Утрешният ден е тест за политическа отговронсто. Ние не гоним депутати по коридорите, за да ги вербуваме, както правиха ПП.
Това коментира пред Нова тв Томислав Дончев, ГЕРБ.
Истината е, че ако не се случи избор на правителство утре, шансовете за редовно правителство в рамките на този парламент, падат рязко. Разбира се, има един трети мандат, който е кризисен. Трудно е да се правят прогнози в тази посока, защото не се знае на кого ще бъде връчен, но ако утре нямаме правителство с много висок процент на вероятност - може би около 62%, отиваме на избори, посочи той.
Единственото различно при третия мандат от първия е, че ще сме прекалено близо до изборите и у някои хора може би ще се събуди чевството за отговорност. Това за мен е разликата, посочи той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Киселова: В кабинета "Радев" има нещо старо, нещо синьо и нещо ново
Дата: 08/05, 10:20
Смилов: Новият правосъден министър ме притеснява
Дата: 08/05, 10:09
Явор Дачков: Много добра реч на Румен Радев в парламента
Дата: 08/05, 10:08
Ипотечен калкулатор - или кога да си направите сметката, преди да вкарате депозит за жилище?
Дата: 08/05, 10:08
„Асфалтът е колкото нокът“: Спорен ремонт на 500 метра улици в село Лик - за над 50 хиляди евро преди изборите
Дата: 08/05, 10:02