снимка Булфото
Явно се готвим за избори. Това съдя от опитите на Бойко Рашков за пореден път да разкаля политическия терен. Това коментира пред журналисти в парламента Даниел Митов (ПГ на ГЕРБ-СДС).
„Продължаваме Промяната“ от миналите избори са се готвили непрекъснато да саботират работата на този парламент, не са имали никакви намерения да работят конструктивно и да разговарят с никого, смята Митов. По думите му единственото нещо в главите им са били нови избори, тъй като не им е харесал резултатът от последните, предаде БТА.
„Освен тези няколко милиона, които просто така небрежно са по някакъв начин попаднали в нощното шкафче на бившия премиер, ние в крайна сметка ще разберем ли как е построена къщата в Барселона - с какви средства, той има ли участие в това строителство лично или чрез негови близки и познати и дали действително това строителство е свързано с международна схема за пране на пари, както ми написа испанската полиция, докато бях министър на вътрешните работи“, коментира пред журналисти по-рано днес Бойко Рашков.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Григор Димитров тренира с баща си във Франция
Дата: 09/05, 23:21
Търговци: След 10-ина дни ще излязат българските череши. Хубавите ще са между 7-8 евро за килограм
Дата: 09/05, 23:14
Областният управител на Софийска област: Още в понеделник незабавно подавам оставка
Дата: 09/05, 23:07
Николай Михайлов към Боби Михайлов: Липсваш ми всеки ден
Дата: 09/05, 23:00
Антонио Коща: ЕС ще трябва да преговаря с Русия
Дата: 09/05, 22:591 Коментар