Снимка "Петел"
Почетният председател на СКТМ "Комфорт" Атанас Костурков организира коледно парти, на което награди женският тим на клуба по тенис на маса.
На събитието присъстваха също председателят на СКТМ "Комфорт" Марин Йорданов, главният треньор Антон Радушев, треньорът Стоян Поппетров и три от четирите състезателки от настоящия тим - Мария Йовкова, Надя Убчева и Мирослава Андронова.
В събота предобед трите и гръцката им съотборничка Йоанна Герасиматоу започват участието си във втория турнир от държавното отборно първенство, който ще се проведе в залата на клуба в ДКС.
До този момент дамите на СКТМ "Комфорт" имат четири победи от четири мача, като очакванията са да спечелят още три през този уикенд и да зимуват на първо място във временното класиране.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Никола Цолов с бронз на картинг шампионата по издръжливост в Хасково
Дата: 21/04, 23:21
Половин Шумен остана без вода днес след поредна авария
Дата: 21/04, 23:14
Трафик нюз: 22-годишният, задържан за убийството на баща си в Пловдив, е направил частични самопризнания
Дата: 21/04, 23:07
ЦСКА удари с 2:1 Лудогорец за Купата
Дата: 21/04, 23:001 Коментар
Дете е пострадало леко при катастрофата между двата трамвая в София
Дата: 21/04, 22:57