Снимка Булфото, архив
Скандал пред блока между двама мъже изпрати единия в болница.
45-годишен мъж е в болница след саморазправа в Исперих. Инцидентът се случил малко след 15:30 часа навръх Коледа в междублоковото пространство на един от кварталите в града.
По първоначална информация потърпевшият и негов приятел паркирали автомобила си, когато до тях спряла друга кола, пише Novini.bg.
От нея слезли нападателят на 53 години, 17-годишният му син и брат му на 60 години. Скарването между мъжете прераснало в сбиване, при което единият извадил нож и нападнал другия.
В резултат на това е пострадал 45-годишният мъж, който бил откаран в МБАЛ-Исперих с прободни рани в областта на стомаха и крака.
По-късно се наложило той да бъде транспортиран в една от болниците в Русе в стабилно състояние.
Поводът за спречкването между двете компании се оказала извънбрачна връзка между пострадалия и 31-годишната дъщеря на извършителя.
Нападателят е задържан в полицейското управление в град Исперих. По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Руски военен кореспондент призова руснаците: Запасете се със сол, кибрит, елда и масло
Дата: 22/06, 16:11
Нови 25 чуждестранни шофьори са назначени в столичния автобусен градски транспорт
Дата: 22/06, 16:05
Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Дата: 22/06, 15:58
Двама тийнейджъри пострадаха при инцидент с тротинетка в Ловеч
Дата: 22/06, 15:53
Фон дер Лайен към Стармър: Европейската и украинската сигурност са по-силни благодарение на теб. Благодаря ти, скъпи Кийр
Дата: 22/06, 15:45