Стопкадър Нова Тв
Нагла кражба по време на празника.
Мъж задигна три бутилки скъпо уиски от магазин в Стара Загора навръх Коледа.
За случая сигнализира за Нова Тв управителят на магазина Маргарита Апостолова.
На кадрите, които ни изпрати, се вижда как човекът необезпокоявано обикаля магазина и спокойно избира бутилките с уиски, след което една по една прибира и трите в якето си. Не го спира и присъствието на други клиенти. Накрая закопчава якето и излиза.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Голям пожар на 20 километра от Атина
Дата: 22/06, 19:45
Димитър Тонев разтрогна договора си с Черно море
Дата: 22/06, 19:30
Двама чужденци починаха в Слънчев бряг
Дата: 22/06, 19:17
Александър Попов: Българската икономика е много лабилна от външни шокове
Дата: 22/06, 18:53