Редактор: Недко Петров
Стопкадър Нова нюз
Българите като цяло не са много щастливи и не само в нашата страна, общо картината за света е такава, но пък въпреки всичко така над 40 процента българи казват, че са много щастливи и са щастливи у нас. Така коментира по Нова нюз Яница Петкова от "Галъп интернешънъл" последните данни от техни проучвания.
Относно това какво са казали хората за това каква ще е следващата година в икономическия план. 9 процента очакват по-добра цена, но е много малък процент, ако го сравним с миналата година. Тогава само 6 процента са казали, че очакват по-скоро икономически просперитет. Близо 23 процента очакват икономически трудности и малко на 20 процента същата година, това което наблюдаваме. Иначе 44 процента българи са песимисти за по-добра следваща година, но това е малко по-добър процент от миналата и наблюдаваме малък напредък, допълни Петкова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Гечев: Внесохме законопроекти против неоправданите цени в магазините
Дата: 11/05, 15:19
Човекът, който даде идеята Джирото да дойде в България: Няма нито едно обвинение от отборите на падналите състезатели към пътната настилка
Дата: 11/05, 15:13
Близо 20 държави проявяват интерес към подписване на споразумения за дронове с Украйна
Дата: 11/05, 15:09
Времето във Варна във вторник: До 23 градуса и гръмотевици
Дата: 11/05, 15:03
Премиерът Радев назначи двама заместник-министри на финансите
Дата: 11/05, 14:59