Шефът на столичния Общински съвет: Електронната билетна система работи и хората трябва да й вярват


09/01/2023, 18:15

Редактор: Юлия Георгиева

кадър бТВ

Седем и половина милиона пътувания са осъществени с модерната билетна електронна система на столичния градски транспорт. Хората трябва да имат доверие в системата. За десет дни в столицата са продадени 120 000 електронни билети.

Това коментира пред бТВ Георги Георгиев, шех на столичния общински съвет.

Това, което не се случи добре, е , че не успяхме достатъчно рано да се раздясни на гражданите какво ще се случва в градския транспорт. Точно затова искам глобата от 3 лева за валидиране на електронен билет да отпадне. По принцип това валидиране е в полза на хората. То е като застраховка, обясни той.

Ето защо искам да се разработи стратегия за информиране на хората и да отпадне глобата, посочи той.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



"Евронюз": С позицията си за патриарх Кирил Радев усложнява преговорите в ЕС за санкциите срещу Русия
Дата: 26/06, 16:11

Почина един от най-старите приятели на Путин, който трябваше да го наследи през 2008 г. вместо Медведев
Дата: 26/06, 16:02

Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
Дата: 26/06, 16:01

С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 26/06, 16:00

Ще има пълна проверка на мантинелите на автомагистрала "Тракия"
Дата: 26/06, 15:55

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия