Редактор: Юлия Георгиева
кадър бТВ
Седем и половина милиона пътувания са осъществени с модерната билетна електронна система на столичния градски транспорт. Хората трябва да имат доверие в системата. За десет дни в столицата са продадени 120 000 електронни билети.
Това коментира пред бТВ Георги Георгиев, шех на столичния общински съвет.
Това, което не се случи добре, е , че не успяхме достатъчно рано да се раздясни на гражданите какво ще се случва в градския транспорт. Точно затова искам глобата от 3 лева за валидиране на електронен билет да отпадне. По принцип това валидиране е в полза на хората. То е като застраховка, обясни той.
Ето защо искам да се разработи стратегия за информиране на хората и да отпадне глобата, посочи той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
"Евронюз": С позицията си за патриарх Кирил Радев усложнява преговорите в ЕС за санкциите срещу Русия
Дата: 26/06, 16:11
Почина един от най-старите приятели на Путин, който трябваше да го наследи през 2008 г. вместо Медведев
Дата: 26/06, 16:02
Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
Дата: 26/06, 16:01
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 26/06, 16:00
Ще има пълна проверка на мантинелите на автомагистрала "Тракия"
Дата: 26/06, 15:55