Редактор: Виолета Николаева
Независимият общински съветник Борис Бонев коментира по БТВ новата билетна система с електронен билет в градския транспорт в столицата:
"Общината на ГЕРБ беше иневстирала 100 млн. лева в билетна система, която не функционираше. Трябваше да има нещо, което да направи смислена тази инвестиция. Аз като общински съветник и "Спаси София" се борихме да се запази цената на годишната карта - 365 лева, така че тя да е най-изгодният превозен документ. За учениците и студентите да има годишна карта, която да е на цената на 10 месечни.
Така тези групи да могат да получат два месеца безплатно ползване на градския транспорт. Третото беше да има младежка карта за до 25-годишните за създадат навици. И да има билети, които да осигурят безплатно прекачване в рамките на определени минути. Има обаче няколко основни проблема.
Тази информационна кампания се провали, защото много хора разбраха за новата билетна система, когато на 1 януари се качиха на трамвая или автобуса. Георги Георгиев и мнозинството на ГЕРБ са тези, които избраха ръководството за градска мобилност. Всички общински съветници се снишиха и се вдлъбнаха. Една публикация нямат на фейсбук страница."
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 15:30
Назначиха Калоян Калоянов за заместник-министър на вътрешните работи
Дата: 13/05, 15:28
Мирчев за свалянето на охраната на Пеевски: Шефът на ДАНС вече е друг и не обслужва интересите му
Дата: 13/05, 15:20
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 15:20
Правят промени в движението във Варна заради празника на ВВМУ „Никола Йонков Вапцаров“
Дата: 13/05, 15:16