снимка: Пиксабей
Голяма стачка беше обявена в Кипър, съобщи Катимерини.
Протестът ще се проведе на двадесет и шести януари. Това стана след пореден кръг от преговори с работодателски групи.
Идеята е да се договори автоматична индексация на заплатите, предава Dnes.bg/
Проведе се среща между социални партньори и министъра на труда.
Те търсеха решение, което да удовлетвори всички, но такова все още не е договорено. Работниците настояват, че липсва диалогичност от работодателите.
Голям протест ще се проведе следващият четвъртък. Социалните партньори направиха някои отстъпки през последните седмици.
Продължават разговорите за ново споразумение.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мъри Стоилов отказал на Фенербахче
Дата: 22/06, 23:43
Трима убити при стрелба в Монреал
Дата: 22/06, 23:37
Стоичков за Меси: Всички спорове са излишни
Дата: 22/06, 23:27
МОСВ: Язовирите в страната са запълнени на над 80% от обема си
Дата: 22/06, 23:09
От ФИФА за Меси: Историята е написана
Дата: 22/06, 23:02