Булфото
Тежка катастрофа затвори пътя Бургас-Варна, в участъка от Обзор към Несебър. Инцидентът е станал, малко преди 11 часа, съобщиха от полицията.
Челно са се ударили два леки автомобила. В едната кола, която е с украинска регистрация, са пътували двама мъже от турски произход, жена от украински произход и две деца, предаде Актуално.
В другия автомобил, който е със софийска регистрация и е собственост на Агенцията по горите, се придвижвали мъж и жена. Ударът е бил толкова силен, че двете превозни средства са изхвърчали в канавката. Към мястото на инцидента се отправили полицейски екипи и три екипа на Спешна помощ. Към болница “Св. Анна” във Варна са откарани украинката, двете деца и единия от мъжете. Предстои и другият мъж, който е шофирал автомобила, да бъде транспортиран към Варна.
Пътуващите във втория автомобил са прегледани на място и са без сериозни наранявания. Трафикът е пренасочен по вътрешен черен път до приключване на огледа на местопроизшествието, съобщи БНТ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Как се прави здрав корем
Дата: 22/04, 04:10
На 22 април 1876 г. е осветено знамето "Свобода или смърт" на Райна Княгиня
Дата: 22/04, 04:00
Рожден ден празнува Ивайло Йорданов
Дата: 22/04, 03:00
Дъжд от "падащи звезди" може да се наблюдава тази нощ
Дата: 22/04, 02:00
Синът на Марадона: Допускаше грешки и плащаше за тях
Дата: 22/04, 01:30