Задържаха 23-годишен крадец, обрал няколко апартамента


10/02/2023, 02:30

снимка: Булфото

Служители на участъка в с. Червена вода са разкрили извършител на две взломни кражби, извършени през януари, съобщават от полицията в Русе.

При първия случай е съобщено за намерена взломена входна врата на апартамент на ул. „Птицекланница“, от който липсвали телевизор, рутер, чопър, мобилен телефон, дамски златни бижута, пари в лева и турски лири, както и други вещи.

Сигналът за втория бил, че за времето от 20 до 31 януари от имот, намиращ се на същата улица, след взломяване на входна врата е извършена кражба на различни вещи, като тонколони, усилвател, DVR „Hikvision“, шлайф, перфоратор, акумулаторен винтоверт и други на обща стойност за около 2000 лв.

В резултат на проведените оперативно-издирвателни действия служителите на участък „Червена вода“ при Второ РУ – Русе установили, че извършител на двете посегателства е 29-годишен мъж, познайник на правораздавателните институции. Полицаите са установили и вещи от кражбите. Работата по случаите продължава.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



КНСБ призова за свикване на Националния съвет за тристранно сътрудничество
Дата: 08/05, 08:22

Икономист: Бюджетното салдо се влошава, може да стане 10%
Дата: 08/05, 08:17

Д-р Мавровски: Работещи по границата за проверки започват със заплати от 700 евро
Дата: 08/05, 08:141 Коментар

Правят промени в движението в страната заради Giro d’Italia
Дата: 08/05, 08:07

Русия забрани на западни медии да отразяват парада в Москва
Дата: 08/05, 07:52

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия