Редактор: Виолета Николаева
7/8 тв излъчи интервю с убития вчера психолог Иван Владимиров - Нав в негова памет:
"Добър вечер уважаеми зрители, има причина предаването ни тази вечер да започне по съвсем друг начин. Със спомен за един светъл човек, отишъл си неочаквано и преждевременно от нас. Най-ужасяващото е, че зад неговата смърт прозират всички недъзи на обществото, с които сме свикнали да живеем. Подценяване, мълчание, пренебрежение, мърлява работа, корупция", започна предаването водещата Катя Илиева.
Иван Владимиров - Нав:
"Нашият мозък е като едно устройство, той обича хомогенното и за това е добре човек да излиза сред природа, да прегръща приятелите си, защото това са събиращи преживявания, които ни вкарват в хомогенното. А животът като цяло стана разпокъсан, фрагментиран.
За това е много важно човек да има компенсаторен механизъм да се събира. Както физическата хигиена, е важна менталната хигиена. Да се изчиства негативната мисъл. Емоциите са много заразни, те влияят на хората около нас..." - звучи част от разговора с психолога, който никога повече няма да излезе в ефир.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Италиански съд постанови, че едно дете може да има трима родители
Дата: 12/05, 21:15
Радев сменя всички областни управители
Дата: 12/05, 20:54
България подкрепя многонационална мисия за гарантиране свободата на корабоплаването в Ормузкия проток
Дата: 12/05, 20:53
Строители предлагат да платят за обследване на ВиК-инфраструктурата в южния район на Варна
Дата: 12/05, 20:48
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 20:30