Снимка: Фейсбук, ПФК Спартак, архив
Голямата новина за Спартак Варна вече е факт, пише Vsport. Стадион „Спартак“ се сдоби с така дълго очаквания акт 16. Той е за целия стадион, включително и електрическото осветление. Документът е издаден от Община Варна, което означава, че вече няма пречка „соколите“ да играят на лампи.
Предстои да се види дали още на следващото си домакинство с Ботев (Враца) Спартак ще играе за първи път в своята 94-годишна история официален мач на електрическо осветление на своя клубен стадион.
Това ще зависи и от програмата на телевизията за следващите кръгове.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Карлово и Сопот се сляха
Дата: 25/06, 19:01
Прокуратурата разследва поръчка за побой над журналиста Димитър Стоянов
Дата: 25/06, 18:58
Задържаха 17-годишен, нападнал с тротинетка баща с 3-месечно бебе
Дата: 25/06, 18:532 Коментара
МВР пусна кадри с дрон от акцията във Варна
Дата: 25/06, 18:531 Коментар
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 18:50