Кадър Тюркие Газетеси
Трагедията в Турция е незапомнено бедствие, след което страни от цял свят загърбиха политиката, която дели хората и си подадоха ръка, за да помогнат на страдащите.
Въпреки това насред морето от саможертвена помощ за пострадалите се видя и другото лице на злото - на мародерите, на безчовечни престъпници, които стигнаха до там да крадат от помощите за хората.
_%20285x%20388.jpg)
В Хатай Антакия беше заловен крадец, който се представи като служител на Министерство на бедствия и аварии и разтовари камионите с помощ от окръг Хакири Юксекова в собствения си склад в местна ферма.

Крадецът вероятно е смятал да препродаде стоките, които се оценяват на десетки хиляди и така бързо да забогатее на гърба на страдащите.
Той е арестуван.
Гечев: Внесохме законопроекти против неоправданите цени в магазините
Дата: 11/05, 15:19
Човекът, който даде идеята Джирото да дойде в България: Няма нито едно обвинение от отборите на падналите състезатели към пътната настилка
Дата: 11/05, 15:13
Близо 20 държави проявяват интерес към подписване на споразумения за дронове с Украйна
Дата: 11/05, 15:09
Времето във Варна във вторник: До 23 градуса и гръмотевици
Дата: 11/05, 15:03
Премиерът Радев назначи двама заместник-министри на финансите
Дата: 11/05, 14:59