Снимка: Фейсбук, Емил Боев
"Петел" следи какво се случва с акцията по издирването на изчезналия мъж в наш град.
26 дни без следа от Емил Боев, който изчезна по време на празника "Сурва" в Перник. И до момента се търсят следи и продължават обходите.
"Продължаваме да търсим Емил", каза пред БНР брат му Мартин Боев. Той посочи, че към момента не търсят в града, а в местностите наоколо.
"На 25 и 26 февруари е предвиден нов обход. Сборният пункт е в 10 часа на улица "Физкултурна" срещу Историческия музей в Перник. Там ще се координираме", каза Мартин, пише novini.bg.
"Това е планински терен, ходим километри и е хубаво хората да са подготвени - да са правили планински излети, да са ходили, да имат оборудване. Благодарен съм на всеки за желанието му да помогне", посочи той.
"Идеята е всички следващи уикенди да се събираме и да го търсим, докато го намерим", обяви братът на изчезналия Емо. По думите му няма нова следа след последното видео, в което Емил се вижда до ферма в околностите на града.
Той сподели, че родителите им не са добре и са отчаяни. "Все пак трябва да поддържаме надеждата", категоричен е Мартин.
Според него Емил не може просто да е решил да изчезне. "Нито багаж е имал, нито се е свързал с някого", подчерта той и заяви категорично, че брат му не би причинил такова нещо на близките си. Мартин каза също, че брат му не е имал предварителен конфликт с някой.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ромската общност чества днес празника Едерлез
Дата: 06/05, 08:05
Тръмп спира "Проект Свобода" в Ормузкия проток
Дата: 06/05, 07:51
Над 40 хиляди гости от целия свят вече пристигат у нас за старта на Джиро д’Италия
Дата: 06/05, 07:40
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 07:40
В Добринище отбелязват Гергьовден с обичая „Топене на китки“
Дата: 06/05, 07:32