снимка Булфото
Страшна тапа от коли се е образувнала на Тракия в посока София. Опашката от коли започва още преди Ихтиман. След дългия уикенд от три почивни дни километрични опашки от автомобили има и на главен път Е-79.
В посока София движението е затруднено и има задръстване от коли, идващи от Банско и Кулата.

В цялата страна полицейското присъствие е засилено. Екипите следят за движение с превишена скорост, управление на автомобили след употреба на алкохол и наркотици, както и за шофиране от неправоспособни шофьори, предаде Нова тв.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Путин: Русия преминава през труден период
Дата: 28/06, 18:57
Три коли се блъснаха на Аспарухов мост във Варна
Дата: 28/06, 18:46
14-годишно дете е в тежко състояние след челен удар на пътя Ботевград – Плевен край Луковит
Дата: 28/06, 18:16
Каримански: Компании вече местят бизнеса си от България
Дата: 28/06, 18:12