Ограничават движението на магистрала Тракия за 48 часа


06/03/2023, 18:45

снимка Булфото

Ограничават движението на магистрала Тракия за 48 часа. Ограничението влиза в сила от 9 ч. утре до 9 ч. на 9 март в посока София в тунел "Траянови врата". Временната организация е за измиване на стените и пътната настилка на съоръжението. Трафикът ще преминава двупосочно в тръбата за Бургас, с по една лента във всяка посока.

Необходимо е шофьорите да карат с повишено внимание, като следват стриктно поставената пътна сигнализация и ограничението на скоростта до 50 км/ч, предаде днес.бг.

От 7 до 9 март, в периода 8:30 ч. - 16:30 ч. движението в тръбата за Варна на тунел "Витиня" на АМ "Хемус" ще е в една лента. За изпълнение на дейности по текущ ремонт и поддържане се ограничава преминаването в аварийната и активната лента. Трафикът ще се осъществява в изпреварващата лента.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Автобус №46 във Варна ще се движи с ново разписание в делничните дни
Дата: 08/05, 17:40

България с най-голям капацитет за съхраняване на електроенергия в батерии на Балканите
Дата: 08/05, 17:35

Екип на пожарната във Вълчи дол спаси над 20 животни от горяща постройка
Дата: 08/05, 17:19

Жена от Пловдив намери и върна загубен портфейл с над 1000 евро
Дата: 08/05, 17:13

Ежедневно се извършват обходи и проверки в района на огромното свлачище край Смолян
Дата: 08/05, 17:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия