кадър: Макс спорт
За наставника на кралския клуб победата срещу Еспаньол беше под номер 100 в Ла Лига.
Старши треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти изрази недоумението си от жълтия картон, който беше показан на Винисиус Жуниор в мача срещу Еспаньол (3:1).
“Не разбрах защо дадоха картон на Винисиус. Това не беше спиране на опасна атака. Понякога Вини жестикулира и се оплаква от съдиите, но днес се държа изключително професионално и направи много силен мач”, заяви Анчелоти, предава Спортал.
“Началото не беше добро за нас, но направихме обрат и след това умело контролирахме двубоя. Трябваше да победим и изпълнихме задачата си. Този път успяхме да се справим срещу сгъстена отбрана. Бяхме по-енергични, особено по десния фланг”, продължи италианският специалист.
“Няма лесни мачове, независимо от съперника. Трябваха ни трите точки. Предстои важна седмица с мач в Шампионската лига и Ел Класико. Надявам се да се подготвим добре за двубоя срещу Ливърпул в сряда. В него може да има много подводни камъни и трябва да ги избегнем”, подчерта Анчелоти.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Рожден ден празнува Дони
Дата: 07/05, 03:00
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 02:30
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 02:00
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 07/05, 02:00
Неймар се извини за шамара
Дата: 07/05, 02:00