снимка: Булфото
През нощта ще е предимно ясно, в повечето райони - тихо. Минималните температури ще са между минус 3° и 2°, в София - около минус 2°. Утре ще бъде предимно слънчево с разкъсана висока облачност. Ще духа слаб южен вятър. Дневните температури ще се повишат и максималните ще са между 15° и 20°, по-ниски в крайните източни райони, в София - около 16°.
Над планините ще е предимно слънчево. Ще има незначителна висока облачност, която привечер над западните райони ще се вплътни. Ще духа слаб до умерен вятър от юг-югозапад. Ще се затопли и максималната температура на височина 1200 метра ще е около 11°, на 2000 метра - около 3°.
Над Черноморието ще е предимно слънчево. Ще духа слаб до умерен вятър от юг-югоизток. Максималните температури ще са между 9° и 12°. Температурата на морската вода е 8° - 9°. Вълнението на морето ще е 2-3 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 23:50
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 23:50
Крокодил изяде Габриел - управител на хотел и спортен бар
Дата: 06/05, 23:49
Авиокомпаниите по света премахнаха общо 2 милиона места от своите разписания за месец заради скъпото гориво
Дата: 06/05, 23:42
Поетът, публицист и журналист Румен Леонидов: Има пълно смесване на кръвожадно колене и ядене на агне и този празник
Дата: 06/05, 23:35