Снимка Булфото, архив
Служители на РУ Севлиево са задържали мъж, стрелял по автомобил. Сигналът е получен в районното управление на 18 март в 08:50 часа от 43-годишен жител на село Смочан, Ловешко, съобщиха от МВР.
Той разказал пред разследващите, че пътувайки по пътя София-Варна, в района на село Ряховците е бил изпреварен от друг автомобил, от който е стреляно с пневматичен пистолет. Унищожено е предното дясно стъкло на колата му.
Предприети са незабавни действия, в резултат на които е задържан извършителят на деянието - 28-годишен мъж от Севлиево. Оръжието е иззето. По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Откриха шофьора, избягал от катастрофата с линейка в центъра на София
Дата: 21/04, 21:19
Стефан Янев: Гласуването е срещу статуквото и поставя тежка задача пред Румен Радев
Дата: 21/04, 21:02
Янкулов: Мисля, че Сарафов си дава сметка пред какви предизвикателства изправя цялата правосъдна система
Дата: 21/04, 20:501 Коментар
Иран все още не е взел решение дали да участва в преговори със САЩ
Дата: 21/04, 20:40
Григор Димитров отсече: Животът не е само тенис, нямам какво да доказвам на никого
Дата: 21/04, 20:27