Снимка Булфото, архив
Катастрофа отне два живота на пътя София-Самоков:
Двама загинаха при катастрофа на пътя София-Самоков в местността „Стената”. Сблъсъкът е бил между лек и товарен автомобил.
Инцидентът е станал около 16.45, съобщиха от МВР. Движението е отклонено през обходен маршрут.
Катастрофа край стената на язовир "Искър". Ударили са се лек и товарен автомобил. На място са загинали 13-годишно момиче и неговата майка.
Сигналът е подаден в 16:40 и към мястото са тръгнали две линейки, съобщиха за "По света и у нас" от Столичната спешна помощ. Медицинските екипи установяват смъртта на момичето и жената. Бащата, който е шофирал, е транспортиран в тежко състояние към Окръжна болница, където лекарите ще се борят за живота му.
Движението в този участък затруднено.
Трафикът се регулира от "Пътна полиция" и пътуващите в посока Самоков се пренасочват по обходен маршрут София-Бистрица-Железница- Ковачевци-Белчнски бани.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Учени разкриват: Сънищата ни не са случайни
Дата: 03/05, 10:17
Розопроизводители започват кампанията на загуба
Дата: 03/05, 10:10
Гергьовден в Lidl: прясно агнешко на цени, по-ниски от миналогодишните
Дата: 03/05, 10:10
Надежда Йорданова отхвърли твърденията за възможно сътрудничество между ДБ и "Прогресивна България"
Дата: 03/05, 10:03