кадри: Бтв
Боряна е поредната участничка, която напуска Ергенът.
Днес тя беше тази, която не получи роза от Евгени.
"Благодаря ти за всичко", успя да каже тя преди да напусне формата.
Пред камерите Боряна заяви: "Не очаквах този развой на събитията.
_%20568x%20666.jpg)
Евгени: "Истината е, че видях при теб най-голямото израстване тук. Не позволявай на никой, да се възползва от огромната ти доброта. Ти си огромно богатство.
Боряна: Пожелавам ти успех и слушай сърцето си!
Боряна: Ще ми липсват емоциите, които преживях тук. Научих много уроци. Гордея се със себе си.
_%20538x%20720.jpg)
Последната роза отиде при Виктория, която заяви, че е изключително тъжна, че точно Боряна е напуснала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Седем души са задържани след акцията на полицията в район "Приморски"
Дата: 25/06, 17:18
Спартак привлече Томаш Силва
Дата: 25/06, 17:02
Пуснаха под домашен арест Стоян Колев
Дата: 25/06, 17:001 Коментар
Конституционният съд отмени решението на парламента за присъединяването ни към "Съвета за мир" на Тръмп
Дата: 25/06, 16:511 Коментар
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 16:50