кадри: Бтв
Боряна е поредната участничка, която напуска Ергенът.
Днес тя беше тази, която не получи роза от Евгени.
"Благодаря ти за всичко", успя да каже тя преди да напусне формата.
Пред камерите Боряна заяви: "Не очаквах този развой на събитията.
_%20568x%20666.jpg)
Евгени: "Истината е, че видях при теб най-голямото израстване тук. Не позволявай на никой, да се възползва от огромната ти доброта. Ти си огромно богатство.
Боряна: Пожелавам ти успех и слушай сърцето си!
Боряна: Ще ми липсват емоциите, които преживях тук. Научих много уроци. Гордея се със себе си.
_%20538x%20720.jpg)
Последната роза отиде при Виктория, която заяви, че е изключително тъжна, че точно Боряна е напуснала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Шофьорът на тира, причинил трагедията на АМ "Тракия”, остава в ареста
Дата: 25/06, 20:14
Един куп грешки и вдъхновен испанец сложиха край на участието на Григор в Майорка
Дата: 25/06, 20:09
Мерц: Русия няма да спечели тази война
Дата: 25/06, 19:52
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 19:50
Осъдиха 32-годишен от Варна за кражба на инструменти от автосервиз
Дата: 25/06, 19:49