Кадър: БНТ, архив
Лионел Меси се извини на своите съотборници в Пари Сен Жермен и на целия клуб за нерегламентираното си пътуване до Саудитска Арабия. Националът на Аржентина пропусна тренировка на френския шампион и беше отстранен за период от две седмици, пише "Гонг".
Нападателят беше наказан от френския гранд, след като се качи на самолета за Саудитска Арабия, където има професионални ангажименти като спортен посланик на страната след подписан договор за милиони. Наказанието на ПСЖ засегна сериозно Меси, който също така няма да получава заплата в следващите две седмици и ще пропусне предстоящите мачове с Троа и Аячо.
"Мислех, че ще имаме почивен ден след мача, както винаги. Бях организирал пътуването и не можах да го отменя. Вече го бях отменил преди. Извинявам се на моите съотборници и очаквам да разбера какво e решението на клубът за мен", обясни Лео Меси.
35-годишният аржентинец пропусна занимание на парижани след поражението с 1:3 срещу Лориен миналата неделя. Пет кръга преди края на кампанията Пари Сен Жермен има пет точки аванс на върха в класирането пред Олимпик Марсилия.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Израел нанесе удар срещу Берут за първи път след обявяване на примирието
Дата: 06/05, 22:28
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 22:20
Добруджа измъкна точка на Спартак 1918 Варна с гол в последните секунди
Дата: 06/05, 22:17
Дмитриев: "Луфтханза" може да зареди гориво в Москва
Дата: 06/05, 22:12
Над 500 тона негодни храни и повече от 1,3 млн. яйца спря БАБХ за два месеца
Дата: 06/05, 22:04