Кадър Youtube
Лекарите са диагностицирали с рак бившия футболист и селекционер на националния тим на Англия - Кевин Кийгън, съобщи пресслужбата на Ливърпул, предава БТА.
"Кевин неотдавна бе хоспитализиран за изследвания заради постоянни коремни симптоми. В резултат на изследванията бе диагностициран рак и той ще проведе лечение. Кевин е благодарен на медицинския екип за оказаната помощ. Семейството му иска да се запази конфиденциалност и няма да прави повече коментари", се казва в съобщението.
Кийгън е на 74 години. В качеството си на футболист той е играл за английските Ливърпул, Нюкасъл и Саутхямптън, за германския Хамбургер и за австралийския Блектаун Сити.
С Ливърпул е трикратен шампион, два пъти печели Суперкупата на Англия и Купата на УЕФА, един път е вдигал Купата на Англия и купата на европейските шампиони. С Хамбургер е шампион на Германия. През 1978 и 1979 той печели "Златната топка".
След края на кариерата си работи като треньор и е водил Нюкасъл, Фулъм и Манчестър Юнайтед, както и националния отбор.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Станишев: Общото впечатление е, че БСП беше във властта на всяка цена, без собствено лице
Дата: 10/01, 12:001 Коментар
Тръмп: Китай може да купува от нас целия петрол, който иска
Дата: 10/01, 11:501 Коментар
Промоутърът на Джошуа: Той ще се завърне
Дата: 10/01, 11:40
Пуснаха автобусите до Витоша
Дата: 10/01, 11:30
Тенденции в уеб дизайна и изработката на сайтове и онлайн магазини през 2026 година
Дата: 10/01, 11:30