Снимки СКТМ „Комфорт“
Състезателят на СКТМ „Комфорт“ Димитър Стефанов стана шампион на България по тенис на маса на двойки до 21 години.

Митко спечели златния медал заедно със своя партньор Ивайло Косев от плевенския „Тетрон“ на държавното първенство в Пловдив.

Във финалния мач двамата постигнаха трудна победа над държавните шампиони до 19 години Йоан Величков и Стефан Димитров от “Марек-Дигеста“ (Дупница) с 3:2 гейма.

При смесени двойки Димитър Стефанов и Цветелина Георгиева от „ЮНАК” (Ардино) се окичиха със сребърни медали след загуба на финала с 1:3 от Йоан Величков ”Марек-Дигеста”/Сиделя Мутлу “Юнак” (Ардино).

Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 23/06, 17:30
Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 23/06, 17:30
Полицията задържа в „Студентски град“ издирван мъж с влязла в сила присъда от 8 години затвор
Дата: 23/06, 17:28
Глоба за мъж, подал фалшив сигнал за бомба на телефон 112 пред варненска дискотека
Дата: 23/06, 17:21
Има задържан за пожарите във варненския квартал "Аспарухово"
Дата: 23/06, 17:10