Злато и сребро за Димитър Стефанов от СКТМ „Комфорт“


15/05/2023, 13:12

Снимки СКТМ „Комфорт“

Състезателят на СКТМ „Комфорт“ Димитър Стефанов стана шампион на България по тенис на маса на двойки до 21 години.

Митко спечели златния медал заедно със своя партньор Ивайло Косев от плевенския „Тетрон“ на държавното първенство в Пловдив.

Във финалния мач двамата постигнаха трудна победа над държавните шампиони до 19 години Йоан Величков и Стефан Димитров от “Марек-Дигеста“ (Дупница) с 3:2 гейма.

При смесени двойки Димитър Стефанов и Цветелина Георгиева от „ЮНАК” (Ардино) се окичиха със сребърни медали след загуба на финала с 1:3 от Йоан Величков ”Марек-Дигеста”/Сиделя Мутлу “Юнак” (Ардино).

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Буря потопи Лом
Дата: 23/06, 18:25

Испанската преса: Никола Цолов е потвърден за Формула 1 от 2027 г.
Дата: 23/06, 18:18

След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Дата: 23/06, 18:141 Коментар

Частично възстановиха движението по АМ "Тракия" след задимяване заради пожар
Дата: 23/06, 18:05

Премиерът: Олег Невзоров съдейства за разкриване на незаконното строителство във Варна
Дата: 23/06, 18:021 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия