Балабанов: Три са основните аргументи, с които ИТН ще подкрепят създаването на експертно правител


19/05/2023, 14:09

Снимка: Булфото

Депутатът Станислав Балабанов заяви пред БНР, че са три основните аргументи, с които ИТН ще подкрепят създаването на експертно правителство.

"Ако няма правителство няма да има бюджет. Ако няма да има бюджет, парите в държавата свършват на 10 юни. Второ, институционална криза - като граждани, наблюдавайки как заместник главният прокурор го е страх, че може би главният прокурор ще го убие, си задаваме въпроса в каква държава живеем. Трето, традиционна парламентарна криза, която след едни нови избори се два месеца нищо няма да промени. Единственото, което ще е променено, че същите народни представители в тази зала ще се червят и ще се чудят. какво да правят с държавата, защото тя ще си е отишла."

Ако се стигне до предсрочни избори, политиците няма да имат полезен ход, каза още Станислав Балабанов, предаде БНР.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 08:30

Полицията издирва непълнолетни, заподозрени за стрелбата по автобус в Перник
Дата: 10/05, 08:26

Путин: Русия може да започне "цивилизован развод" с Армения
Дата: 10/05, 08:21

Бургас посреща честната ръка на Свети Георги Победоносец
Дата: 10/05, 08:21

Борисов с виц за Гълъб Донев: Ще прави бюджета перо по перо
Дата: 10/05, 08:17

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия