Българин е задържан в Гърция след опит за изнасилване на туристка


20/05/2023, 11:53

Снимка: Pexels 

35-годишен български гражданин е бил задържан в гръцкия град Каламата след опит за изнасилване на туристка. Той е обвинен и за притежание на хладно оръжие.

24-годишна германска туристка е подала жалба в полицията в Каламата срещу българина, който направил опит да я изнасили, предава БНР.

Според държавната телевизия ЕРТ това е станало на публично място в ранна вечер, като камери са заснели действията на нападателя. Той е задържан още същия ден. В личните му вещи при обиск е намерен железен прът, дълъг 82 сантиметра, който се квалифицира като хладно оръжие.

Задържаният български гражданин е в местния арест. Повдигнати са му обвинения за опит за изнасилване и нарушение на закона за носене на хладно оръжие на обществени места. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Прогноза: Бури и градушки застигат страната ни до дни
Дата: 09/05, 23:42

Путин е готов да се срещне със Зеленски и в трета страна, но при определено условие
Дата: 09/05, 23:351 Коментар

Битката за трофея от Висшата лига се завърза като по филмов сценарий
Дата: 09/05, 23:28

Григор Димитров тренира с баща си във Франция
Дата: 09/05, 23:21

Търговци: След 10-ина дни ще излязат българските череши. Хубавите ще са между 7-8 евро за килограм
Дата: 09/05, 23:14

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия