снимка: Булфото, архив
Отива в Братислава да открива структура на "Продължаваме промяната"
Съпредседателят на „Продължаваме промяната“ (ПП) Кирил Петков е заминал на непланирано пътуване в чужбина. Това съобщили от пресцентъра на партията на журналистката Мария Цънцарова. Причината - Кирил Петков трябвало да гостува в сутрешния блок на Би Ти Ви, на който водеща е именно Цънцарова. Журналистката обяви, че имали уверението, че Петков ще участва при нея, за да говори за събитията от изминалата седмица, включително по изтеклите записи и замразяването на преговорите от страна на ГЕРБ-СДС.
„Имахме потвърждение. В последния момент от пресцентъра на ПП казаха, че Петков няма да дойде. Причината - заминал на непланирано пътуване в чужбина“, заяви Цънцарова в ефира на Би Ти Ви.
Репортер на "24 часа" засече Петков в самолета за Братислава тази сутрин. Лидерът на ПП обясни, че отива да открива партийна структура в Словакия.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Зеленски е обсъдил с Коща стъпките за европейска интеграция на Украйна
Дата: 09/05, 22:14
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 22:10
Седем колоездачи от Giro d'Italia са в областната болница във Велико Търново
Дата: 09/05, 22:03
Яйцата намаляват риска от Алцхаймер с до 27%
Дата: 09/05, 21:44
39 задържани в Париж след забранени крайнодесни и антифашистки демонстрации
Дата: 09/05, 21:24