Костадинов: Арестувайте веднага Кирил Петков, ако се върне в България!


30/05/2023, 15:39

България не е държава, а е колония. Завладяна държава, коментира лидерът на "Възраждане"

"Съгласуването с чужди посолства, а в случая посолство, е национално предателство. Хората, които извършват това деяние не трябва да получават мандат, а трябва да получават обвинения." Това заяви от трибуната на Народното събрание председателят на "Възраждане" Костадин Костадинов, цитира Дунав Мост.

"Ще бъде ли арестуван Кирил Петков, веднага щом се върне в България, защото на мен ми се случи преди 3 години, на 2 септември 2020 година, когато бях привикан нарочно, по времето, когато имаше голям протест. Бях арестуван буквално на улицата и вкаран в Централния софийски затвор", посочи Костадинов.

"И по-важният въпрос е, дали Петков изобщо ще се върне в България", допълни Костадинов.

"България не е държава, а е колония. Завладяна държава", коментира още лидерът на "Възраждане".

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



На 8 май през 1886 г., търсейки лек за главоболие, фармацевтът Пембъртън създава Кока-Кола
Дата: 08/05, 04:00

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 03:10

Рожден ден празнува Анета Сотирова
Дата: 08/05, 03:00

Кристиано Роналдо и Лионел Меси загубиха няколко милиона последователи заради мащабна кампания на Meta
Дата: 08/05, 02:001 Коментар

Глобяват Община Шумен за недостатъчен контрол на сметището
Дата: 08/05, 01:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия