кадър: 7/8 ТВ
Така започна шоуто в петък Иво Сиромахов:
"ПП-ДБ и ГЕРБ са на път да съставят правителство и твърдят, че заедно ще правят съдебна реформа. Само дето двете партии започнаха да правят съдебната реформа поотделно. Днес на второ четене с гласовете на ГЕРБ, ДПС, Възраждане и един куп въздържали се, се прие Следствието да бъде отделено от прокуратурата.
Това е едно предложением което беше отхвърлено на първо четене. И сега какво става? Приятелят на Бойко Борисов, лицето Борислав(Боби) Сарафов, като шеф на следствието, ще получи самостоятелни правомощия. Правомощия да брани Борисов от наказателно преследване.
Вече можем да направим и български сериал, който няма да се казва „Всички обичат Рейманд’, а „Всички пазят Бойко”. ПАЗАТ ГО Кирчо и Асен, Христо, Шиши, Копейкин и лицето Борислав (Боби) Сарафов.
Явно това е цената на новото правителство. ПП и ДБ да клекнат тихомълком за съдебната реформа на Борисов, която да го спаси от съдебно преследване".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Жена пострада при катастрофа с три автомобила в Смолян
Дата: 08/05, 13:27
Лавров: Няма да има милост за Запада
Дата: 08/05, 13:131 Коментар
Демерджиев пое управлението на МВР
Дата: 08/05, 13:10
Делото „Хасърджиев“: Прокуратурата настоява за по-тежки мерки
Дата: 08/05, 13:04
Радев маха шефа на ДАНС
Дата: 08/05, 12:58