Снимка: Петел
Шефът на Спартак Павлин Николов се извини на всички спартаклии, че отборът е изпаднал от елита и обяви двете конкретни цели за следващия сезон.
"Първо искам да се извиня на всички, които обичат Спартак, че изпаднахме от елитната група. Ние обаче играхме честно - не купувахме и не продавахме мачове. За последната среща в Благоевград също беше обещана премия на играчите. По този път ще вървим и занапред", каза Николов.
Последният допълни, че първата им цел е да се завърнат в групата на майсторите през май 2024 г., а втората - дублиращият отбор на клуба да влезе още следващия сезон във Втора лига.
"Относно избора на треньор имахме шест варианта. Няма да скрия, че съм се допитвал и до Херо. Той каза, че Валентин Илиев е най-подходящия за поста и впоследствие аз също се уверих, че това е нашият човек. Този, който може да изпълни целите ни, и вярвам, че ще го направи", допълни Николов.
Той уточни, че с най-голяма заслуга обаче за привличането на Илиев, са изпълнителният директор Тодор Стойков, и спортният директор Енгибар Енгибаров, които са водили преговорите.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Интерпол с близо 270 ареста в 90 държави заради трафик на фалшиви лекарства, забележителен е случай в България
Дата: 07/05, 10:12
Захарова: Чуждите държави да евакуират дипломатите си от Киев
Дата: 07/05, 10:11
Куче нахапа 9-годишно дете в двора на хижа край София
Дата: 07/05, 10:01
Над 1000 овце със сериозни субсидии "изчезнаха" от ферми в Смолянско
Дата: 07/05, 09:56
Филтър: Слави Трифонов закрива ИТН и тв 7/8
Дата: 07/05, 09:53