Снимки narodensport.eu
Легендата на художествената ни гимнастика Бианка Панова се завърна отново във Варна след 35 години за международния турнир "Руми и Албена".
_%20710x%201200.jpg)
Именно в Двореца на Културата и спорта тя спечели 5 златни медала от Световното първенство през 1987 година.
Бианка премина по същия коридор по който тогава е минавала в зала "Конгресна", за да излезе на голямата сцена, и спомени нахлуха в главата й, пише narodensport.eu.
Емоциите не останаха скрити, а изражението и говореше за това. Бианка Панова е постигнала много, много в този спорт, а сега е треньор в Сингапур. Не се е разделяла с любимия спорт.
"След 35 години отново съм във Варна и я преоткрих. Емоциите ме изпълниха", каза страхотната Бианка.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп обяви 3 дни примирие между Русия и Украйна
Дата: 08/05, 22:05
Над 4000 антични предмета са иззети при спецоперация на ГДБОП и ДАНС, задържани са четирима
Дата: 08/05, 21:57
Няма замърсяване на водата във водоизточниците в свищовското село Вардим
Дата: 08/05, 21:40
Николай Копринков е назначен за началник на политическия кабинет на премиера
Дата: 08/05, 21:36
Найденов: Съдебната реформа в последните 10 години е понятие, което започва да се изпразва от съдържание
Дата: 08/05, 21:29