снимка "Петел"
Полицейски служители на РУ Провадия са спрели за проверка вчера следобед в Дългопол 53-годишен водач на лек автомобил. При последвалата проверка с алкотест, се оказало че мъжът – местен жител, е седнал зад волана след употреба на алкохол – 3.06 промила. Това съобщиха от пресзентъра на ОД МВР - Варна.
Пътните полицаи са му издали талон за лабораторно изследване и мъжът е отведен за такова. Задържан е за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
30- годишен жител на с. Синдел бил спрян за проверка вчера, около обяд. Инспекцията показала, че мъжът управлява МПС с регистрационни табели издадени за друго превозно средство и няма шофьорска книжка, като има наложено наказание в едногодишен срок за същото нарушение. По случая е образувано досъдебно производство по описа на Четвърто РУ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Барселона гони няколко рекорда до края на сезона
Дата: 10/05, 13:20
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 13:20
Времето във Варна в понеделник: Очакват се гръмотевици и 20 градуса
Дата: 10/05, 13:14
В понеделник ще бъдат внесени мерки за ограничаване на високите цени на продуктите
Дата: 10/05, 13:10
Гечев, ПБ: ГЕРБ и ДПС се държат уплашено и смирено
Дата: 10/05, 13:04