Снимка Булфото
Корнелия Нинова захапа правителството.
"Коалицията, която се сформира е на страха, на имунитетите, тя направи заложник цялата държава. Коалиция на алчността. Всъщност можем да кажем, че имаме две правителства, едно официално и едно истинско между ГЕРБ и ДПС със златния пръст на "Възраждане".
Това заяви пред журналисти лидерът на БСП Корнелия Нинова.
"Наблюдаваме нестабилност в България, нищо по същество не приемаме в парламента. Констатациите са много тежки, ние се оттеглихме навреме. Лошо за България става", смята тя, пише novini.bg.
"Няма да коментирам позицията на президента, но ще коментирам позицията на БСП, която е стара, колкото света: "Предоставянето на оръжия за Украйна, означава, че въвличаме България във войната".
"Очевидно след махането на Иван Гешев, господин Бойко Борисов навири гребен, и започна в неговия стил, очевидно е също, че започна да се дразни на някои неща на своите съмишленици и иска да въвлече и нас в играта си, но това няма как да се получи", заяви Нинова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 14:00
БАБХ засилва контрола на "Капитан Андреево" с помощ от ЕК
Дата: 11/05, 13:54
Преобразяват площада пред жп гарата във Варна и улици в "Гръцката махала", някои стават пешеходни
Дата: 11/05, 13:49
Нови правила за безопасна работа на морските пилоти
Дата: 11/05, 13:24