снимка: Булфото
От 1 юли - няколко важни промени в цените и доходите. От днес поскъпват токът, парното и топлата вода.
Електроенергията за бита се увеличава средно с 4,3%. Най-голямо е поскъпването в Североизточна България - 5,43 на сто.
Дружеството, което обслужва Западна България, повишава цените с 4,24%, а за Южна България увеличението е 3,63 на сто, предава БНТ.
Ще плащаме повече и за парно, и за топла вода. В София увеличението е символично - 0,05%. В Разград обаче услугата поскъпва с 0,48 на сто.
В Перник и Враца цената намалява - съответно с 0,66 и 0,06%. Очаква се днес КЕВР да утвърди и нова цена на природния газ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Двама пострадаха след масов бой в Габрово
Дата: 08/05, 11:491 Коментар
Откриха тяло на мъж в хотел в Банско
Дата: 08/05, 11:46
Взрив избухна в централата на партията на нидерландския премиер
Дата: 08/05, 11:43
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 11:40
Йотова пожела успех на кабинета „Радев“: Нямам резерви към министрите, които лично познавам
Дата: 08/05, 11:28