Кадър ФБ
Интересен начин да поздрави американците намери нашенец.
Популярният в социалните мрежи като Митко Президента зевзек извади преносимо музикално устройство насред Сентрал парк в Ню Йорк и пусна пред хората "Тигре, тигре" на Радо Шишарката.
"Днес е голям празник в страната на неограничените възможности и богаташите!
Честит 4 юли МАЙКА
Специален поздрав за всички българи от
МИТКО Президента и никога да не забравяме от къде сме!
Да сте живи и здрави и да си следвате мечтите че някой хора отдавна ги сбъднаха", пише той.
Под поста му заваляха български коментари:
"Злите сили бягат като чуят вибрациите на Тигре,тигре. Песента се слуша за постигане на щастие,успех и душевна хармония."
"Простотии от USA"
"Защо не сложи тениска на България, Тази тениска колко лева е - 100 лева ли?"
"Много си далеч от тигър.И на Луната да отидеш пак чалга ще слушаш."
"Колоната сигурно струва 2000$ майка"
"Първия милионер в света пуснал тигре тигре в Central park"
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тихомир Безлов за "Баба Алино": Законите са направени да печели този, който не ги спазва
Дата: 26/06, 22:14
Във Варна публично обсъждат проекта на Годишния план за социалните услуги през 2027 г.
Дата: 26/06, 22:07
Тръмп заплаши със 100-процентови мита всяка държава, която наложи данък върху цифровите услуги
Дата: 26/06, 22:02
Българин е арестуван по мащабно разследване за корупция в хазартния сектор на Румъния
Дата: 26/06, 21:54