Снимки: ОД на МВР-Шумен
Пътен инцидент с участието на 3 автомобила е станал малко преди 18,00 часа днес на пътя Шумен-Велики Преслав в района на село Хан Крум., съобщиха от пресцентъра на полицията.
По първоначални данни единия автомобилите е обърнат по таван. В болница е откаран мъж – водачът на единия от автомобилите.
Движението в участъка се регулира от пътни полицаи, няма да се затваря.
_%20480x%20640.jpg)
Станало ясно, че 52-годишен мъж, който се движил от Смядово към Шумен и бил зад волана на лек автомобил Шкода, на десен завой навлязъл в лентата за насрещно движение, ударил идващия насрещно водач на автомобил Тойота Рав 4 на 73 години, продължил движението си, и ударил движещото се зад тойотата БМВ с търговищка регистрация, управлявано от 23-годишна жена.
В болницата е откаран шофьорът на Шкодата, а малко по-късно и другите двама водачи - на преобърнатата Тойота и на БМВ-то, които се оплакали от болки.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Издирват 49 бивши работници на "Химко", за да си получат заплатите
Дата: 09/05, 16:30
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 09/05, 16:30
Александър Николов ще играе за иранския Фулад Сирджан на финалите за азиатската Шампионска лига
Дата: 09/05, 16:21
Спецакция на СДВР: 19 арестувани
Дата: 09/05, 16:03
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 15:50