Слави Трифонов: Спасих Кирил Петков от физическа саморазправа


11/07/2023, 23:08

кадър: Слави Трифонов, фейсбук 

Този човек нещо не е в ред психически, заяви лидерът на ИТН.

"Кирил Петков дойде в този офис, когато бяхме заедно в коалиция. Когато човек се чувства безсилен, е в състояние да реши да употреби физическа сила. Аз, за да се държа възпитано и все пак, защото той беше министър-председател, прекъснах срещата. Така приключих и спасих Кирил Петков от физическа саморазправа", това разказа лидерът на "Има такъв народ" Слави Трифонов във видео, публикувано във фейсбук профила му, предаде вестник 24 часа.

Трифонов твърди, че Петков дошъл в офиса му, обвинявайки го в корупция и инхаус процедури.

По-рано днес, отново чрез пост във фейсбук, лидерът на ИТН определи Кирил Петков и Асен Василев като "белите якички на корупцията у нас".

"Цялата ситуация е такава. И 11, и 111 депутата да имаме, това няма да промени отношението ни към нея. Има закони и правила. Рано или късно ще стане ясно какво се е случило", каза още той.

"Кирил Петков е лъжец. Нито съм му се обаждал по телефона, нито знам за какво става въпрос. Позволявам си да говоря по този начин, защото аз не съм станал политик, за да ми използват личността такива недоразумения. Направил съм това, защото смятам, че човек в пътя си трябва да поема отговорност за други хора", каза Трифонов.

Той бе категоричен, че няма да спре да ги осветлява и да казва нещата такива, каквито са.

"Интересно е хората, които гласуват за тях. Каква психика и морал трябва да имаш, за да оправдаеш такъв човек", попита Трифонов.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Автобус №46 във Варна ще се движи с ново разписание в делничните дни
Дата: 08/05, 17:40

България с най-голям капацитет за съхраняване на електроенергия в батерии на Балканите
Дата: 08/05, 17:35

Екип на пожарната във Вълчи дол спаси над 20 животни от горяща постройка
Дата: 08/05, 17:19

Жена от Пловдив намери и върна загубен портфейл с над 1000 евро
Дата: 08/05, 17:13

Ежедневно се извършват обходи и проверки в района на огромното свлачище край Смолян
Дата: 08/05, 17:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия