Задържаха мъжа, прострелял 5-годишно дете в град Левски


28/07/2023, 20:30

Снимка Булфото, архив

Полицията в град Левски е задържала мъж, прострелял петгодишното момченце, ранено по време на тържество в града, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Плевен. От извършената проверка е установено, че вечерта по време на празненството 53-годишен роднина, след употреба на алкохол, е произвел изстрел и по невнимание е ранил детето, предава Varna24.bg.

Той е задържан за 24 часа по Закона за МВР. Оръжието е без серийни номера, в пълнителя е намерен боен патрон с надпис на гилзата 7,65 мм. 

Припомняме, че детето беше простреляно в късните часове на 25 юли. То е с нараняване на петата и е транспортирано до болница в Плевен. Сигнал е подаден от Спешния център в Левски. Първоначално версията на роднините е била, че детето се е наранило само.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



14 души дариха кръв доброволно във Варна днес
Дата: 08/05, 18:10

Французинът Пол Мание спечели първия етап от Giro d’Italia от Несебър до Бургас
Дата: 08/05, 18:00

16 екипажа от страната ще участват в 29-ото Класик рали „Нептун“ във Варна
Дата: 08/05, 17:53

Автобус №46 във Варна ще се движи с ново разписание в делничните дни
Дата: 08/05, 17:40

България с най-голям капацитет за съхраняване на електроенергия в батерии на Балканите
Дата: 08/05, 17:35

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия