Две жертви взе морето край Варна, трети се издирва


07/08/2023, 19:59

снимка Булфото

Две жертви взе морето край Варна през почивните дни. Загинаха момче на 11 години и 31-годишен мъж, съобщиха от Областната дирекция на МВР в морската столица.

27-годишен мъж е влязъл снощи в морето към 20:30 часа и не е излязъл, издирван е със спасителен катер, издирва се и в момента, но не е намерен.

11-годишното момче се е удавило в района на Южния плаж, а 31-годишният мъж - край курортния комплекс "Слънчев ден", предаде БНР.

От полицията уточняват, че въпреки червения флаг плажуващите пренебрегват предупреждението и продължават да влизат в морето.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



С превалявания и максимални 18 градуса във Варна на 9 май
Дата: 09/05, 06:00

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 05:30

Спортът по телевизията в събота 9 май
Дата: 09/05, 05:00

Хороскоп за събота: Близнаци - информация; Дева - баланс; Скорпион - внимание; Козирог - уединение; Водолей - гъвкавост
Дата: 09/05, 04:30

На днешната дата през 1913 г. България предава на Румъния Силистра и 3 км около града
Дата: 09/05, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия