Снимка Pixabay
Сензационно развитие получи инцидентът, в който бе убит 29-годишният фен на АЕК след сблъсък с феновете на “Динамо” (Загреб) в нощта на понеделник срещу вторник.
Открити са пръстови отпечатъци, които обаче водят не към хърватите, а към запалянко на друг гръцки отбор - “Панатинайкос”. Заподозреният все още не е открит от полицията, предава 24 часа.
Феновете на “Пао” се включили в битката рамо до рамо с хърватите. Имало е и румънци, босненец и други балкански запалянковци.
АЕК пък официално поиска “Динамо” (Загреб) да бъде отстранен от евротурнирите заради инцидента. В момента УЕФА само реши да отложи първия двубой, вторият идната седмица в Хърватия става първи, а реваншът ще е след три дни в Гръция.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мъж от Асеновград излезе от затвора, почерпи се по този повод и се озова в ареста
Дата: 07/05, 01:00
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 00:30
Отбелязваме Международния ден на радиото и телевизията
Дата: 07/05, 00:30
Световен анализатор за ситуацията с Григор Димитров: Тенисът е жесток спорт
Дата: 07/05, 00:00