снимка Булфото
Насилието няма да изчезне от самосебе си, ето защо предлагаме нови 15 мерки срещу него. Това заяви в Министерския съвет премиерът Николай Денков.
"През последните дни и седмици в медиите се появи информация за много и някои от които тежки случаи на насилие. В един момент като че ли избухна тази информационна вълна от нови случа. Изглежда като епидемия от нови случаи. Моето усещане е, че това е било скрита епидемия от години", подчерта министър-председателят.
По думите му, окуражени от подкрепата, която някои от жертвите получили от обществото, от вниманието, което са получили от медии и институциите, макар и в някои случаи със закъснение, много хора се осмелили да разкажат за конкретни проблеми. "Тъй като насилието няма да изчезне от само себе си, трябва да направим всичко по силите на държавата да намалим риска от него", посочи Денков, предаде Нова тв.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Издирват 49 бивши работници на "Химко", за да си получат заплатите
Дата: 09/05, 16:30
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 09/05, 16:30
Александър Николов ще играе за иранския Фулад Сирджан на финалите за азиатската Шампионска лига
Дата: 09/05, 16:21
Спецакция на СДВР: 19 арестувани
Дата: 09/05, 16:03
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 15:50