Снимка Pixabay
Голям пожар избухна в четвъртък вечер в търговска сграда в Гоце Делчев. Огънят е тръгнал от заведение на третия етаж на сградата. Зданието се намира на ул. "Славянка". Огънят гасиха няколко екипа на пожарната. Въпреки че в заведението е имало клиенти, всички те, както и персоналът, са изведени навреме.
„Добрата новина е, че няма пострадали хора. Имаше доста бърза реакция от страна на пожарната. Отзоваха се и доброволци – собственици на обекта, както и хора от целия град. Близо седем часа огнеборците потушаваха пламъците. За съжаление обаче щетите са големи”. Това заяви по Нова тв кметът на Гоце Делчев Владимир Москов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кабинетът слага таван на заплатите за част от ръководствата на държавни предприятия и контролни органи
Дата: 24/06, 11:29
"Възраждане" обвини Румен Радев в цинизъм и двуличие
Дата: 24/06, 11:24
18-годишен шофьор е с опасност за живота след сблъсък в дърво
Дата: 24/06, 11:23
КНСБ: Ако в бюджета се предложи държавните служители да плащат сами осигуровките си, ще имаме реакция
Дата: 24/06, 11:11
14 екипажа проведоха четири гонки в седмата ветроходна регата „Fair Play Cup 2026“
Дата: 24/06, 11:091 Коментар