Снимка Pixabay
Голям пожар избухна в четвъртък вечер в търговска сграда в Гоце Делчев. Огънят е тръгнал от заведение на третия етаж на сградата. Зданието се намира на ул. "Славянка". Огънят гасиха няколко екипа на пожарната. Въпреки че в заведението е имало клиенти, всички те, както и персоналът, са изведени навреме.
„Добрата новина е, че няма пострадали хора. Имаше доста бърза реакция от страна на пожарната. Отзоваха се и доброволци – собственици на обекта, както и хора от целия град. Близо седем часа огнеборците потушаваха пламъците. За съжаление обаче щетите са големи”. Това заяви по Нова тв кметът на Гоце Делчев Владимир Москов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Приключи монтажът на новото улично осветление във варненския кв. "Чайка", продължа възстановяването на настилките
Дата: 24/06, 12:56
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 12:50
Какво трябва да знаем за допълнителното пенсионно осигуряване
Дата: 24/06, 12:47
Гюров: ЦИК през цялото време саботираха изборите
Дата: 24/06, 12:381 Коментар
Омбудсманът: Дигитализацията на ТЕЛК не трябва да e бариера пред хората с увреждания
Дата: 24/06, 12:37