снимка Булфото
Вече е възстановено движението по "Струма" край Дупница, където по-рано днес пламна ТИР, съобщиха от АПИ. Шофьорът не е пострадал, уточниха от МВР. На място бяха изпратени противопожарни екипи.
Има задимяване в участъка от пътен възел „Дупница – Юг“ до пътен възел „Дупница – Север“ (от 51 км до 59 км).
Движението в района на 57-ия км на магистралата временно беше само в изпреварващата лента, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кола се запали в движение на Аспарухов мост
Дата: 22/06, 12:09
Токов удар рани две момчета, качили се на товарен вагон край ЖП гарата в Стара Загора
Дата: 22/06, 12:04
При мащабна операция на България и Румъния: Разбиха мрежа за измами с карти за гориво
Дата: 22/06, 11:49
БСК: Няма млади хора за кранисти, заварчици, механици и огняри
Дата: 22/06, 11:463 Коментара
Австрийски турист е в критично състояние след падане от стар зид във Велики Преслав
Дата: 22/06, 11:42